stoly

Paryska jakość mebli w polskich cenach

Firma Meblox powstała w 2000 roku i od tego czasu produkuje meble na wymiar dla mieszkańców województwa małopolskiego i śląskiego. Robimy meble również dla mieszkańców innych regionów Polski, ale i za granicę: Francja, Anglia, Niemcy, Czechy.

Przynależność do sieci salonów meblowych Max Kuchnie pozwala nam zaoferować naprawdę szeroki asortyment AGD do wszystkich pomieszczeń i na każdą kieszeń. W naszych salonach znajdziesz prezentację mebli kuchennych, do jadalni (stoły i krzesła), a także szaf i garderób. Wszystkie z klasą, wykonywane na miarę i pod gust każdego klienta.

Doświadczeniu, jakości wykonania i stylowi naszej firmy zaufało wiele firm i instytucji. Wyposażyliśmy w meble na przykład:

  • recepcję w Instytucie Lotnictwa w Warszawie,
  • stanowiska sprzedaży kosmetyków w Galerii Handlowej „Złote Tarasy” w Warszawie,
  • szpitale,
  • apteki,
  • szkoły,
  • przedszkola.

Współpracujemy również z projektantami z Paryża, dokąd regularnie trafiają nasze meble na wymiar. Mieszkańcy Polski mogą cieszyć się takimi samymi meblami – dzięki naszej firmie.

Własny park maszynowy, zaufani partnerzy, których produkty wykorzystujemy w tworzeniu mebli kuchennych, szaf wnękowych i innych mebli, współpraca z architektami – to wszystko dowody jakości naszej pracy.
Uzupełniają je certyfikaty „Firmy godnej zaufania” oraz uczestnictwa w programie „Terminowa firma”.

Jednak nie o certyfikaty nam chodzi, ale o opinie naszych zadowolonych klientów. Ci cenią nas za projekty, wykonawstwo, słowność i rzetelność.

Meble na wymiar do biura, lokalu usługowego, wymarzonej kuchni lub nietypowa zabudowa przedpokoju? W Tychach, Czechowicach-Dziedzicach czy Chrzanowie możesz skorzystać z paryskiej jakości w polskich cenach. Zdaj się na Grupę Meblox. Warto.