Nowoczesna kuchnia nowoczesnej pani domu

wpisy-nowoczesna-duze

Warto przemyśleć aranżację kuchni pod kątem ilości spędzanego tam czasu. Każdy człowiek idący z duchem postępu może swoje zamiłowanie do techniki i technologii pokazać w kuchni. Czyż nie dużo szybciej sprząta się w takim pomieszczeniu, w którym nic nie stoi na wierzchu?

Nowoczesna kuchnia charakteryzują geometryczne kształty i kompaktowe formy. Największą jej zaletą jest praktyczność i elegancja, ponieważ lokalizacja wszystkich sprzętów przewidziana jest już na etapie projektu. Już nie tylko piekarnik i zmywarka, ale także okap, mikrofalówka czy ekspres do kawy idealnie wyglądają pod zabudową. Często stosuje się umeblowanie całej ściany, od sufitu po podłogę. Tworzymy w ten sposób ciąg szafek, w który wbudowujemy sprzęty kuchenne i który kryje wszystko to, co chcemy ukryć przed wzrokiem swoim i gości.

Warto wybrać ciekawe połączenia kolorystyczne. Do nowoczesnego wystroju pasują nieoczywiste rozwiązania. Bardzo oryginalnie prezentują się kuchnie w dwóch wariantach kolorystycznych, na przykład czerń przełamana bielą lub czerwienią. Jeśli zdecydujesz się na białe meble i ściany, postaw na wyspę w kolorze limonkowym, lilowym lub turkusowym.

Chcesz odnowić swoje meble w kuchni? Chrzanów, Tychy, Czechowice-Dziedzice to miejsca, w których Meblox ma swoje salony! Zapraszamy do kontaktu.

Comments are closed.