meble3

Zastanawiasz się, jakie meble możemy zaprojektować i wykonać? Najprostsza odpowiedź brzmi: wszystkie.

    Nie ma dla nas znaczenia:

  • Styl: nowoczesne, klasyczne, stylizowane
  • Przeznaczenie: do lokali usługowych, biur czy do domów, kuchenne, do jadalni czy łazienki)
  • Kolor: pełna paleta barw i odcieni
  • Materiał: szerokie możliwości – meble drewniane, z forniru, płyty MDF, a nawet akrylu i polyglossu, tj. płyty MDF powlekanej specjalną folią

Jesteśmy w stanie zrobić wszystko – zawsze wysokiej jakości, zawsze z dbałością o spełnienie życzeń zamawiających. Doradzamy dobór rozwiązań i materiałów, kierując się celem estetycznym i funkcjonalnym, jaki chcesz osiągnąć. Nie zawsze drewno będzie najlepszym rozwiązaniem, a polygloss nie zawsze sprawdzi się w konkretnym pomieszczeniu…

Nasze doświadczenie i 15-letnia obecność na trudnym rynku meblarskim to najlepszy argument za tym, by w kwestii mebli na wymiar zdać się na nas!

Masz swój projekt i chciałbyś go zrealizować? Proponujemy, abyś wysłał go nam lub przyniósł do salonu. Nawet jeśli usłyszałeś w innym salonie, że Twojego projektu nie da się zrealizować, to w salonie Meblox spróbujemy Ci pomóc. Nie ma wszak rzeczy niewykonalnych…

Grunt do materiał
W naszej pracy korzystamy z materiałów sprawdzonych przez wiele lat współpracy producentów, o których przeczytasz w dziale Komponenty: fronty, blaty, akcesoria, AGD.


Pomagamy wybrać styl i wykończenie kuchni. Tworząc kuchnie na wymiar naszych klientów najpierw pytamy o preferencje nie tylko estetyczne, ale i te dotyczące spędzania czasu i stylu życia. Inaczej projektujemy kuchnie dla osób uwielbiających pitrasić, a inaczej dla tych, którzy domową działalność gastronomiczną ograniczają do podgrzania gotowego dania.

Nie mamy gotowych wzorców ani schematów: każdą kuchnię projektujemy od podstaw, uwzględniając szereg decydujących czynników – od powierzchni i układu pomieszczenia, po estetykę wybraną przez klienta. Bez względu jednak na styl każda kuchnia naszego autorstwa to: funkcjonalność, trwałość, solidność i pewność zastosowanych rozwiązań.

Przekonaj się, oglądając nasze kuchnie w salonach w Tychach, Chrzanowie lub Czechowicach-Dziedzicach albo zajrzyj do przykładowych realizacji.


Coraz popularniejszym rozwiązaniem w polskich domach i mieszkaniach jest otwarta kuchnia połączona z pokojem lub jadalnią. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, produkujemy modne stoły i krzesła, pasujące do przestrzeni zamkniętych i otwartych. Oferujemy duży wybór kształtów i wzorów, tak aby można je dopasować do każdego, najbardziej indywidualnie zaprojektowanego wnętrza.

Umeblujemy dowolne pomieszczenie, wykonamy szafy o różnym przeznaczeniu i do każdego wnętrza – lub każdej wnęki. Szafy małe i duże, z lustrami i z przeszkleniami. Świetnie zaprojektowane, tak by pomieściły jak najwięcej, w najbardziej funkcjonalny sposób. No i by latami służyły swoim wnętrzem, ciesząc oko właścicieli.

Tworząc szafy na wymiar lub do zabudowy i systemy garderoby, korzystamy z komponentów firm Indeco i Sevrol, których rozwiązania doceniają konsumenci już od wielu lat. Ciche i trwałe mechanizmy, możliwość bogatego wyposażenia szafy w akcesoria pomagające uporządkować rzeczy, różnorodność frontów i wykończeń – to cechuje wszystkie meble na wymiar naszego autorstwa. Szafy i garderoby też. Grupa Meblox to rzetelne wykonanie i nowoczesne pomysły.

Zobacz nasze przykładowe realizacje.

Zasady współpracy

  1. Żebyśmy mogli zrobić meble na wymiar i zaproponować Ci najlepsze rozwiązanie, powinieneś podać nam jak najdokładniejsze wymiary pomieszczenia, które chcesz umeblować.
  2. Zaproponujemy Ci projekt z wizualizacją. Wprowadzimy do niego poprawki zgodne z życzeniem, potem  podpisujemy umowę i prosimy o wpłatę zaliczki.
  3. Czas realizacji zamówienia ustalamy indywidualnie, w zależności od wybranego materiału.
  4. Udzielamy 2-letniej gwarancji.

Skontaktuj się z nami: wyślij e-mail, zadzwoń lub przyjdź do naszego salonu mebli na wymiar w Czechowicach-Dziedzicach, Chrzanowie lub Tychach. Meble Meblox – zrealizujemy Twoje meblowe marzenia.